Strona główna  ›  Usługi

Usługi

 

 

Szanowni Państwo,

Działamy w branży budowlanej już wiele lat. Posiadamy doświadczenie w szlifowaniu  posadzek. Nie straszna nam nawet najbardziej zniszczona posadzka. Obróbka powierzchni marmurowych, lastrykowych i granitowych wymaga zastosowania zaawansowanych technologii oraz fachowej wiedzy, którą poszerzamy od wielu lat.

Nasze prace prowadzimy z wykorzystaniem nowych technologii, zarówno na sucho, jak i na mokro. Pożądane efekty uzyskujemy dzięki użyciu nowoczesnych, jednych z największych w europie maszyn szlifierskich o zróżnicowanej szerokości roboczej. Zależy nam, aby zapewnić solidne i trwałe wykonanie, a posadzka zachwycała użytkowników swoim blaskiem i żywimy kolorami przez wiele lat.

Nasze działania sprawią, że posadzka będzie wyglądała jak nowa. Pracę zaczynamy od określenia stopnia i rodzaju zabrudzeń. Do każdego poziomu zniszczenia dobieramy odpowiednią metodę i środki, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt szlifowania granitu czy lastryka.

referencje.jpg

Naszą filozofię działania opieramy na przekonaniu, iż zadowolony klient to najlepsza nasza wizytówka. Dlatego, realizujemy zlecenia w terminie dogodnym dla klienta, także nocą, przeprowadzamy darmowe próby na posadzce, a nader wszystko przywiązujemy wagę do osiągnięcia jak najkorzystniejszego efektu renowacji.

Nasza praca to nie tylko obowiązek, ale także pasja wyrosła z zainteresowania do piękna jakie kryje się w najdłużej używanym budulcu stosowanym przez człowieka jakim jest kamień. Posiadamy odpowiednią Know-How na temat renowacji oraz doświadczenie potwierdzone referencjami wystawianymi przez naszych klientów.

Firma MarArt świadczy usługi szlifowania marmuru i szlifowania granitu nie tylko na terenie Warszawy. Prace renowacyjne wykonujemy w całej Polsce. W trakcie wieloletniej działalności mieliśmy okazję realizować zlecenia m.in. w Katowicach, Krakowie, Rybniku czy Rzeszowie. Świadczymy profesjonalne usługi szlifowania lastryko oraz innych prac renowacyjnych, utrzymując przy tym przystępne ceny. Atrakcyjna oferta oraz referencje, jakie uzyskaliśmy od naszych klientów sprawiają, że jesteśmy rozpoznawani na rynku jako renomowana i solidna firma.

Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, co to znaczy wysoka jakość usług! Szlifowanie marmuru, granitu czy lastryko, wykonane przez naszych fachowców sprawi, że podłoże będzie wyglądało jak nowe przez długi czas.

Od 2015r. MarArt to także Wykonywanie lastryko, w formie wylewanej oraz prefabrykowanej ( Schody). >>> Patrz więcej >>>

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

mapa2.jpg

 

Jesteśmy do Państwa usług. Zapraszamy do kontaktu.

Nasi klienci:
jubilat
autoliv
moma studio
Kabanos
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
NDI
Lotnisko Gdańska Lecha Wałęsy
Politechnika śląska
Pijalnia glowna
lotnisko okęcie
fiege
arco system
Rebau
Śląski Uniwersytet Medyczny
Stalowa wola
rmf
polygon
Nafta kraków
koral
Pracownia piwa
focus forum
dowództwo dęblin
chaczapuri
aris
Swietochlowice
Straż Pożarna
Levy& Wright
Stock
Novotel
Mostostal
Politehnika Krakowska
AGH
RWE
Filharmonia Śląska